4032 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 25 april 2022 -
1273 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 30 september 2019 -
3081 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 22 oktober 2018
2447 Färglitografi
Curt Fors (f. 1935), 30x40
Såld: 250 kr
Såldes den 8 november 2010 -
7529 Färglitografi
Curt Fors, Signerad CF, Komposition, 68/129, 44x24
Såld: 350 kr
Såldes den 19 oktober 2009 -
3135 Färglitografi
Curt Fors, 57/150
Såld: 100 kr
Såldes den 21 juni 2004
7052 Färglitografi
Curt Fors 36x26/S E Egnell35x29
Såld: 400 kr
Såldes den 3 mars 2003